Samojed

Violetka je mojim prvým vlastným psíkom, je to naša najstaršia dáma, na dvore je veľká alfa samica, je veľmi rozumná a šikovná avšak, stále sa správa ako odrastené šteniatko <3 Jej srdečná povaha je nezameniteľná, je to proste naše zlatíčko :)


Ella je náš prvý importovaný samojed. Je to extrémne veselé, šikovné a milé šteniatko. Jej povaha je neskutočná, miluje sa usmievať (a to doslova, nerobí jej problém ceriť zuby pri usmievaní sa). Jej nevyčerpateľná energia mi dáva nádej že konečne sa v našej samojedskej rodine objaví aj väčší športovec ako doposiaľ :D.

Rheika je moja druhá samojedka, oproti Violke je veľké trdlo :) najradšej by bola iba s nami vo vnútri, a keď sa ju snažíme vyhnať von pohne s ňou jedine niečo dobré pod zub. Je to veľká flegmatička a teda má rada svoj pokoj a súkromie, na prechádzkach je však najväčšia nezbedníčka :)

Coralinka je naša odchovankyňa, je to taká naša guľka plná energie a lásky. Aj keď je plemeno samojed typické svojou milujúcou povahou, ona je už od úplného začiatku ten najmilujúcejší psík akého som kedy videla, miluje každého ale taktiež miluje aj ničiť bazény, dvere a kopať diere na dvore :)


Slovenský čuvač

Dorka je náš prvý slovenský čuvač, je to veľmi milé šteniatko plné radosti. Do našej partie dokonale zapadla a pevne verím že nám bude robiť stále radosť. Dorka bude bývať v našej firme, kde bude strážiť celý objekt pred škaredými a zlými ľuďmi! :)


Všetky naše psíky veľmi ľúbime, snažíme sa im vytvoriť domov bez obmedzení, tzn. nebývajú zavreté v klietkach alebo vo voliérach, k dispozícií majú náš veľký dvor a aj časť "pre šteniatka". Kŕmené sú kvalitným slovenským krmivom a vždy keď je príležitosť cestujú s nami na výlety, turistiky alebo dovolenky :).