Naše dievčatá 

Violetka je mojim prvým vlastným psíkom, je to naša najstaršia dáma, na dvore je veľká alfa samica, je veľmi rozumná a šikovná avšak, stále sa správa ako odrastené šteniatko <3 Jej srdečná povaha je nezameniteľná, je to proste naše zlatíčko :)

Rheika je moja druhá samojedka, oproti Violke je veľké trdlo :) najradšej by bola iba s nami vo vnútri, a keď sa ju snažíme vyhnať von pohne s ňou jedine niečo dobré pod zub. Je to veľká flegmatička a teda má rada svoj pokoj a súkromie, na prechádzkach je však najväčšia nezbedníčka :)

Coralinka je naša odchovankyňa, je to taká naša guľka plná energie a lásky. Aj keď je plemeno samojed typické svojou milujúcou povahou, ona je už od úplného začiatku ten najmilujúcejší psík akého som kedy videla, miluje každého ale taktiež miluje aj ničiť bazény, dvere a kopať diere na dvore :)


Všetky naše psíky veľmi ľúbime, snažíme sa im vytvoriť domov bez obmedzení, tzn. nebývajú zavreté v klietkach alebo vo voliérach, k dispozícií majú náš veľký dvor a aj časť "pre šteniatka". Kŕmené sú kvalitným slovenským krmivom a vždy keď je príležitosť cestujú s nami na výlety, turistiky alebo dovolenky :).