Violetka je mojim prvým vlastným psíkom, je to naša najstaršia dáma, na dvore je veľká alfa samica, je veľmi rozumná a šikovná avšak, stále sa správa ako odrastené šteniatko <3 Jej srdečná povaha je nezameniteľná, je to proste naše zlatíčko :) Violka má dnes už iba jedno očko kvôli jej chorobe. 


Ella je náš prvý importovaný samojed. Je to extrémne veselé, šikovné a milé psíča. Má energie za všetky moje psíky, miluje ľudí, váľanie sa v posteli, hranie sa s inými psíkmi a samozrejme jej najobľúbenejšia aktivita - beh, beh a beh :D. Keď už bežať nemôže tak sa venuje záhradkárčeniu... 

Rheika je moja druhá samojedka, oproti Violke je veľké trdlo :) najradšej by bola iba s nami vo vnútri, a keď sa ju snažíme vyhnať von pohne s ňou jedine niečo dobré pod zub. Je to veľká flegmatička a teda má rada svoj pokoj a súkromie, na prechádzkach je však najväčšia nezbedníčka :)


Deezy je dcérou našej Cori. Zdedila po nej úžasnú a nezameniteľnú povahu. Je to asi najrozmaznanejšie zvieratko u nás. Je to veľmi pôvabná mladá dáma ktorá si je vedomá že jeden jej úsmev napraví každú lumpáreň ktorú napácha. Deezy je veľmi ukecaná :)

Coralinka je naša odchovankyňa, je to taká naša guľka plná energie a lásky. Aj keď je plemeno samojed typické svojou milujúcou povahou, ona je už od úplného začiatku ten najmilujúcejší psík akého som kedy videla, miluje každého :). Je veľmi inteligentná a miluje "slávu reflektorov". 


Dorka je náš prvý slovenský čuvač, hoci je trošku rezervovanejšej povahy, o bezpečnosť pri nej nemám obavy. Každého okoloidúceho doslova odstraší. Dorka mala bývať v našej firme, no z ničoho nič sa objavila u nás na dvore. Uvidíme dokedy :)...


Všetky naše psíky veľmi ľúbime, snažíme sa im vytvoriť domov bez obmedzení, tzn. nebývajú zavreté v klietkach alebo vo voliérach, k dispozícií majú náš veľký dvor a aj časť "pre šteniatka". Kŕmené sú kvalitným krmivom a vždy keď je príležitosť cestujú s nami na výlety, turistiky alebo dovolenky :).